0850 247 07 34
info@abmorgroup.com
Modüller
RestoPOS
 
Sistemin Yapısı: 
Merkez ve şubeler arasındaki bağlantı internet üzerinden yapılmaktadır. Tercih edilen bağlantı türü, her şubede bir ADSL ile internet bağlantısının bulunmasıdır. Şube sayısı sınırlaması yoktur. Merkez, şubelere istediği her an müdahale ederek şubelerdeki tüm satış bilgilerine ulaşabilmektedir. Ürünlerin fiyatları merkez tarafından belirlenmekte ve istenildiği her an müdahale edilebilmektedir. Eğer terazilerde sisteme uyumlu ise, teraziler içinde ayarlanmış olan fiyatlar (PLU) merkez tarafından değiştirilebilmektedir. Bu işlem, işletmeye etkili bir fiyat yönetimi sağlamaktadır
Şube Yapısı:  
Şubeler tam otomasyon kullanan sistemlerde, bilgisayar (tercihen Tablet PC kullanılmaktadır), bu bilgisayara bağlı teraziler ve barkod okuyucudan oluşmaktadır. Şubede kullanılacak olan bilgisayarın dokunmatik ekranı sayesinde işlemler çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Teraziler bilgisayar tarafından tam olarak kontrol edilebilmektedir.
Denge Şube:
Denge Şube Modülü, bütün işlemleri üzerinde barındıran tek bir ekrandan oluşmaktadır. Programın tek bir ekran üzerinde çalışmasının en önemli özelliği kullanıcıların çok daha hızlı işlem yapmasını sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan ve çok kullanılan bütün işlemler burada yer almaktadır.
Terazi Bağlantısı:
Teraziden gelen bilgiler, satıcı numaralarına göre sıralanmaktadır. Burada yapılan satışların toplam tutarları ve fiş numaralar görüntülenmektedir. Bu pencere üzerinde eğer müşteri birden fazla terazi üzerinde işlem yapmış ise bu pencereler birleştirilebilmektedir. Ayrıca teraziden gelen satış bilgileri ile kasadan direk müşteri olan satışlar birleştirilebilmektedir. Sistem bünyesinde kullanılan terazilerin "Gezgin Terazi" özelliği sayesinde tartım işlemi bir terazide başlanarak diğer terazide de devam edilebilmektedir. Tartım işlemi bittikten sonra satışın gerçekleştirilmesi durmunda bütün bilgiler en son teraziden yazılır ve bilgisayara gönderilmektedir. Bilgisayara gelen satış bilgilerinin detayları aşağıda görüldüğü gibidir.
Direk Müşteri:
Adetli ürünlerin satış işlemlerinin daha rahat geçekleştirilebilmesi için burada programa barkod okuyucusu dahil edilmiştir. Direk müşteri detayları da terazide olduğu gibidir. Ayrıca barkodtan gelen bilgi detayları görüntülenmektedir. Aynı üründen tek seferde birden fazla satış yapılması durumunda kullanıcıya kolaylık oluşturması ve işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için adet giriş bölümü bulunmaktadır. 1'den 10'a kadar rakamlar ana ekranda bulunmaktadır. Eğer daha fazla adet girişi yapılacaksa ikinci bir ekran yardımı ile sınırsız adet girişi yapılabilmektedir.
Adet Girişi:
Aynı ürünün birde fazla birden fazla satışının gerçekleştirilmesi durumunda kullanılan adet giriş ekranı; Barkodsuz ürünlerin satışlarının sisteme kayıt edilebilmesi için barkodsuz ürünler penceresi oluşturulmuştur. Bu bölümde bulunan ürünler kullanıcılar tarafından tanımlanmaktadır.
Tahsilat İşlemleri:
Tahsilat işlemlerinde birden çok seçenek sunulmuştur. Bankalar, Peşin giriş ve diğer tahsilat seçenekleri kullanılabilmektedir. Tahsilat bölümünde kullanılan seçenekler tamamen değiştirilebilir bir yapıya sahiptir. Ayrıca tahsilat seçenekleri hesap bazında günlük ve geriye dönük olarak takip edilebilmektedir. Ayrıca işletmenin ihtiyaç duyacağı diğer işlemlerde burada bulunmaktadır. Yuvarla seçeneği sayesinde küsüratların sıfırlanarak kasa ile gün sonu raporlarının eşitl çıkması sağlanmıştır. Ayrıca belirlenen oranlarda indirim yapılabilmesini sağlamaktadır.
Ürün Tanımlama Ekranı:
Ürün ve fiyat tanımlama işlemlerinin yapıldığı ekrandır. Ürünlerin varsa fire durumları ve o ürüne ait indirim bilgilerinin belirlendiği işlem penceresidir. Tanımlama işlemleri veya fiyat değişimlerinin terazilere aktarılması bu pencere üzerinden gerçekleşmektedir.
Veresiye Modülü:
Veresiye bölümünde 20 adet cariye ait kayıtlar tutabilmektedir. Her cariye isim verilebilmekte ve carilerin yapmış olduğu işlemler detaylı bir şekilde tutabilmektedir. Bu bölümden amaç, işletmenin veresiye kayıtlarının basit bir şekilde tutmalarının ve takip edilmesini sağlamaktır.
Rapor Modülü:
Günlük, aylık ve yıllık olarak yapılan satış bilgileri program tarafından tutulmaktadır. Genel olarak tutulan bilgiler; satış toplamları, grup adet ve toplamları, ürün ve malzeme olarak istatistikler, indirimler, bankalar ve kasa bilgileridir. Eğer merkezi yönetim ile merkez bağlantısı varsa bu bilgiler merkezde tutulmaktadır. Ayrıca günlük olarak satış yapılan müşteri sayısı da program tarafından tutulmaktadır

Aynı Anda 8 Müşteri Takibi:  
Bir müşterinin işi bitmeden diğer müşterilerin işlemlerini takip edebileceğiniz çok fonksiyonlu satış sistemi. Örneğin; birinci müşteri aldığı ürünleri kredi kartıyla ödemek istedi. Kredi kartı provizyonu beklenirken diğer bir müşterinin ürünleri okutulup parası tahsil edilebilir.
Terazi Entegrasyonu: 
Tartılı ürünleri olan müşterilerde karışık, üst üste yapılan tartımları, barkot çıkartmaya ihtiyaç duymadan direk satış ekranına alabilen terazi entegrasyonu. (Tatlı, kuru pasta, kuruyemiş vs satan müşteriler için)
Multi Tahsilat Sistemi:  
Tahsilatlar müşterilerden 16 ayrı tahsilat tipinde tek seferde ya da karışık (bir kısmı nakit bir kısmı kredi kartıyla) yapılabilir. 
Kasiyer Yetkilendirme:  
İşlemleri yapan kasiyerler çok yönlü yetkilendirilebilir (İndirim yapabilme, veresiye yapabilme, ödeme yapabilme, dövizli tahsilat yapabilme, hesap birleştirebilme, iade yapabilme gibi) daha birçok yetkiyi kasiyerlerinize kendi işletme mantığınıza göre verebilir ve bu tektiler çerçevesinde yapılan tüm işlemlerin ayrıntılı raporları alınabilir.
Fatura Kesme:  
Müşterilere aldıkları ürün karşılığında departman bazında ya da ürün bazında tek tuşla direk fatura kesilebilir. 
Promasyon, İkram ve Bedelsiz Ürün Satabilme:  
Kasiyer yetkilerine göre promosyonlu bazı ürünler bedelsiz satılabilir. Bu satışlar kasiyer bazında ayrıntılı raporlanabilir.
İndirim Yuvarlama:  
Kasiyerlere, yetkileri çerçevesinde indirim ve maksimum indirim oranı yetkisi verilebilmektedir. 
Çoklu Fiyat Uygulaması Sistemi:  
Sistemde her ürüne 6 ayrı fiyat tanımlanabilir ve bu fiyatlardan (yapılacak ayarlar, tanımlar ve yetkilendirmelerle) saate göre, müşteriye göre, kasiyere göre şubeye göre, satış noktasına göre, müşteri kartlarına göre, müşteri tiplerine göre (personel özel vs.) satış yapılabilir. 
Tek Ekranda Çoklu Departman Takibi:  
Birden fazla departmanı olan işletmelerde tek ekran üzerinden diğer satışlar da takip edilebilmektedir.
Müşteri CRM, Müşteri Kartı, Bonus ve Müşteri Bazlı İndirim Sistemi: 
Müşterilerin yaptıkları alışverişler ve ödemeler verilen “Müşteri kartları” ile kolaylıkla takip edilebilmektedir. Müşterilere özel günlerinde mesaj ve e-mail gönderilebilmektedir. Müşterilerin alışveriş eğilimleri, sıklığı, en çok hangi ürünleri tercih ettiği gibi birçok bilgi bu sistem vasıtasıyla sorgulanabilir ve işletme bu bilgiler doğrultusunda, yeni strateji kararları alabilir, özel satış sistemleri geliştirebilir. Aynı sistemde “Bonus” uygulaması ile işletme müşterilerine alışverişleri karşılığında belli oranlarda bonus paralar kazandırabilir. Müşteri birikmiş bonusları ile alışveriş yapabilir. 
Barkodsuz ve Direkt Erişimli Ürünler Sistemi:

Barkodlu ürünlerin haricinde ayrıca, sınırsız adet direkt erişim ürünü tanımlanabilir ve tek dokunuşla satışı yapılabilir. Bu bölümde aynı zamanda barkodsuz ürünler de tanıtılabilmekte, hem barkot okuyucu hem direk ürün erişimi sistemde birlikte çalışabilmektedir. Gelişmiş ürün arama özelliği sayesinde, hem ürün kodlarından hem de ürün adlarından binlerce ürün içinde hızlı arama yapılarak satış hızlandırabilir.
ERP Çözümlerine Direk Entegrasyon:
Bu kapsamda satışlar, kasalar, reçeteler, üretim, maliyet ve stok işlemleri yapılabilmekte, çoklu şubelerde veriler tek bir merkezden entegre edilebilmektedir (desteklenen ERP çözümleri: LOGO, MIKRO ve NETSIS). 
El Terminali Mal Kabul Sistemi:
El terminali ile gelen malların kabulü yapılabilmektedir. Sistem ayrıca SAYIM modülü de içermekte ve bu verileri LOGO, MIKRO ve NETSIS e online olarak aktarabilmektedir. 
El Terminali İle Satış Sistemi:
Barkodlu, barkodsuz ve direkt ürünlerin tümünü gezici personel işletme içinde sisteme wireless ile bağlı el terminallerinden MySYS MyMobile özelliğiyle satışını yapabilmektedir. 
RestoPOS Denge: 
Kuruyemiş, Unlu Mamüller, Pastane ve Şarküteri işletmeleri için geniş çözümler sunan DENGE, tek şube veya birden fazla şubesi bulunan işletmeler için entegre yönetim sistemidir. İşletmelere etkili stok takibi ve merkezi yönetim imkanı sağlanmaktadır.
 
RestoPOS CRM İle: 
 • Müşterilerinize hediye çekleri ve promasyonlar uygulamaları düzenleyebiliriniz.
 • Gerek müşteri bazlı, gerek grup bazlı indirimler, kampanyalar, yapabilirsiniz.
 • Ön Ödemeli Satış Sistemi ile; ön alınacak ödemeler ile müşterinizin hesabını takip edebilirsiniz.
 • Para Puan Uygulaması ile, müşterilerinize harcamalarına göre puan verip, harcamalarında bu puanları kullanmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Belirli gün ve saat aralıklarında özel fırsatlar sunabilirsiniz.
 • Müşterilerinizin sistemi kullanım oranlarını ve detaylarını raporlayabilirsiniz.
 • Müşteri kartı, clup kart şeklinde kartlar üretip, bu kartlar üzerinden sadakat yönetimi gerçekleştirebilirsiniz. 
Faydaları: 
Yazar kasa ve POS cihazları sistemlerinde çalışan Resto CRM programı; firmaların müşterileriyle ilgili bilgilerini saklamanın yanında onların satın alma davranışlarından tutunda yıllık alışveriş eğilimine kadar çok çeşitli raporlar sunar.
 
 • İşletmenin CRM programının sunmuş olduğu raporlar sayesinde müşterisinin;
 • Alışveriş alışkanlıklarını,
 • Hangi ayda ne sıklıkla alışveriş yaptığını,
 • İşletmede daha çok hangi ürünleri aldığını,
 • Yapılan indirimlere ne kadar duyarlı olduğunu,
 • Hangi ürünlere fazla para harcadığını,
 • Hangi günlerde harcama yaptığını,
 • Ortalama yaptığı alışveriş tutarını,
 • İşletmeye ne kadar kâr ettirdikleri,
 • En son ne zaman alışveriş yaptığını
 • Alışveriş eğilimlerinin artıp artmadığını
gibi çok çeşitli bilgilere ulaşırlar.

Elde ettikleri raporlar ile  bütün yılı ya da sezona, ürünleri gibi süreci kapsayacak kampanyalar düzenleyip daha çok müşteriye ulaşırlar. İşletmeler düzenlemiş oldukları kampanyalarla müşterinin sadakatini güçlendirmenin yanında stoğunu bitirmek ve firma karlılığını arttırmakta fayd elde etmiş olurlar.
RestoPOS CRM: Perakende dünyasında başarılı bir işletmeye sahip olmanın olmazsa olmazlarından birisi de yüksek müşteri memnuniyetidir. Müşterilerinizi memnun etmenin en doğru yolu ise müşteri etkileşimini doğru seviyelere taşımak ve her bir müşteriye kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunmaktır. En özet anlatımla, “Başarılı işletmeler, müşterilerini tanıyan işletmelerdir.” diyebiliriz.
RestoPOS CRM ürünümüz; müşteri kitlenizi tanımak için kullanabileceğiniz bir teknolojik çözümdür. Perakende sektörünün ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş bir Customer Relationship Management (CRM) çözümü olan Resto CRM, müşteri davranış ve alışkanlıklarından elde edilen verileri doğru bir şekilde yorumlamanızı ve kullanmanızı sağlar. Bu sayede uzun zamana yayılan, getirisi yüksek bir etkileşim yaratmanıza yardımcı olur. Customer Engagement ile müşterilerinizin beklentilerini daha doğru bir şekilde anlayabilir, satın alma davranışlarına göre ödüllendirebilir ve kişiye özel, hedefli promosyon ve önerili satışlar gerçekleştirebilirsiniz.
oldukları kampanyalarla müşterinin sadakatini güçlendirmenin yanında stoğunu bitirmek ve firma karlılığını arttırmakta fayd elde etmiş olurlar.
 
MyCALL İle Sunulan Hizmetler: 
 
 • Tek bir numara ile sipariş verilebilmesi 444 XX XX
 • Müşterinin sistem tarafından tanımlanması ile etkili bir müşteri yönetimi
 • Müşterilerin özelliklerinin (en son vermiş oldukları siparişler ve ayrıntıları) takip edilmesi
 • Alınan siparişlerin anında müşteriye en yakın olan şubeye bilgisayar ortamında
 • ulaştırılması
 • Paket durumunun çağrı merkezi tarafından takip edilebilmesi
 • Müşterilere özel günlerde (doğum günü, bayram, yılbaşı) E-posta gönderimi
 • Firmanın yapmış olduğu kampanyaların veya haberlerin müşterilere E-posta ile bildirimi
 • Çağrı merkezi tarafından gerçekleştirilen tüm görüşmelerin dijital ortamda sesli olarak arşivlenmesi ve geriye dönük olarak dinlenebilmesi
 • Müşterilere verilecek kartlar ile puan takip sisteminin veya özel indirimlerin sağlanması (MyCRM)
 • İşletmenin ihtiyaç duyduğu raporların sunulması
 • İşletmenin web sitesi üzerinden sipariş takibinin sağlanması Artan rekabet şartları firmaların müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunabilme konusunda kendilerini geliştirmeye yöneltmiştir. Özellikle zincir restoran ve fastfood hizmeti veren işletmeler kendilerine paket siparişi veren müşterilerine daha etkili bir hizmet ve etkili bir müşteri yönetimi yapabilmek için merkezi paket takip sistemine geçmektedir. Çağrı merkezi ile müşteri tek bir numara üzerinden arayarak siparişini verebilmektedir. Çağrı merkezinin müşteriye sunmuş olduğu en önemli hizmet ise, müşteri arama işlemini gerçekleştirdiğinde müşterinin bilgileri ve en son vermiş olduğu siparişler ekranda görüntülenerek etkili bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sağlanmaktadır. Resto Çağrı Merkezi Çözümleri ile zincir işletmelerin müşterilerine sunmuş oldukları paket sipariş sisteminin tek bir merkez üzerinden ve tamamen dijital ortam üzerinden yönetilmesini sağlamaktır. Müşterinin çağrı merkezini araması ile başlayan ve siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar devam eden tüm süreçler MyCALL tarafından gerçekleştirilmektedir.
MyCALL: Artan rekabet şartları firmaların müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunabilme konusunda kendilerini geliştirmeye yöneltmiştir. Özellikle zincir restoran ve fastfood hizmeti veren işletmeler kendilerine paket siparişi veren müşterilerine daha etkili bir hizmet ve etkili bir müşteri yönetimi yapabilmek için merkezi paket takip sistemine geçmektedir. Çağrı merkezi ile müşteri tek bir numara üzerinden arayarak siparişini verebilmektedir. Çağrı merkezinin müşteriye sunmuş olduğu en önemli hizmet ise, müşteri arama işlemini gerçekleştirdiğinde müşterinin bilgileri ve en son vermiş olduğu siparişler ekranda görüntülenerek etkili bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) sağlanmaktadır. RestoPOS Çağrı Merkezi Çözümleri ile zincir işletmelerin müşterilerine sunmuş oldukları paket sipariş sisteminin tek bir merkez üzerinden ve tamamen dijital ortam üzerinden yönetilmesini sağlamaktır. Müşterinin çağrı merkezini araması ile başlayan ve siparişin müşteriye ulaştırılmasına kadar devam eden tüm süreçler MyCALL tarafından gerçekleştirilmektedir.
 
 • Müşterilerinize ait 3 ayrı adres bilgisi girebildiğiniz gibi, 5 ayrı telefon numarasıda tanımlaya bilirisiniz.
 • Müşteri analiz ekranı ile müşterinin toplam sipariş adeti, toplam harcama tutarı, cari müşteri ise borç toplamı, para puan kullanan bir müşteri ise para puan durumu görülebilir. Ayrıca müşterilerin adisyon geri dönük tüm siparişleri tarih sırasına göre görülebileceği gibi önceki siparişlerinin detayları (sipariş tarihi, siparişi götüren paketçi, teslim zamanı, sipariş içeriği ve tutarı, siparişin ödeme tipi) görülebilir.
 • Paketçi yönetim ekranı, sayesinde gelen paket siparişlerin kolay hızlı ve aktif bir şekilde takip edilmesi sağlanabilir. Paketlerin paketçilere adaletli bir şekilde dağıtılması, paketçilerin gidiş geliş zamanlarının takip edilmesi sağlanabilir.
 • Sistem üzerinde müşterilerin sipariş adetleri, sipariş içerikleri, lokasyon bilgisi, sipariş tarihleri onlarca rapor alınmak suretiyle paket servis operasyonu aktif bir şekilde takip edilebilir.
 • Programda siparişi alan, siparişi götürecek kurye bilgileri görülmektedir. İşletmeler her siparişin ödemesini kuryeden geldiğinde anlık tahsil edebildikleri gibi, kurye mesai bitimi götürülen tüm siparişleri tek bir seferde de tahsil edebilmektedirler.
 • Sistemi web sitenize veya mobil uygulamalarınıza entegre edebilirsiniz. Böylelikle gelen siparişler otomatik olarak sisteme düşmesini sağlayabilirsiniz.
 • Programın, yemeksepeti sitesine entegrasyonu bulunmaktadır.
 • Paket servis modülümüz programımızda ayrı bir ekran olarak açılabilmektedir. Dolayısı ile sadece paket servis kullanmak isteyen müşterilerimiz hızlı erişim sağlayarak siparişlerini kolayca alabilmektedirler.
 • Paket servis siparişleri mutfak veya bar departmanlarından ayrı bir fiş olarak, paket servis olduğu belirtilerek çıktı vermektedir. Bu şekilde siparişi hazırlayacak personelin gelen siparişi servis mi yoksa paket servismi olduğunu anlamasını sağlamaktayız.
 • Programımızı; eğer var ise merkezi çağrı merkezine entegre edebilmekteyiz. Böylelikle siparişlerinizi merkezden şubelerinize aktarabilirsiniz.
RestoPOS Paket Servis: 
 • Kullanımı son derece basit olarak tasarlanmıştır.
 • Sistem dokunmatik ekranlara uyumludur.
 • Paket servis yapan işletmeler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu modül ile paket servis müşterilerine ait adres, iletişim, doğum günü, Facebook, Twitter vb…  bilgileri kayıt edebilirsiniz.
 • Sistemde, Caller ID cihazı desteği ile arayan numaraların ekranda görünmesi sağlanır. Müşteri ilk defa aramışsa telefon numarası, daha önceden aramış ise hem telefon numarası hem de ad soyad (firma adı) bilgileri ekranda görünür.
 
Yazılımımız İle: 
 • Personel kaçta işe geliyor, geç kalıyor mu ?
 • Personel kaçta işten çıkıyor, erken çıkışlar oluyor mu ?
 • Personel hangi vardiyada hangi aralıklarla çalışıyor ?
 • Personel kaç saat çalışıyor ?
 • Personel ne kadar efektif çalıştığını takip edebiliyor musunuz?
 • Çalışma saatleriniz ve mesaileriniz kanunların dışına çıkıyor mu ?
 • Mesaileri, izinleri, devamsızlıkları takip edebiliyor musunuz ?
 • Mesaileri, izinleri, geç kalmaları ve bunların maaşa yansımasını hesaplayabiliyor musunuz ?
 • Hesaplarınızı finans, insan kaynaklarına ne kadar sağlıklı aktarabiliyorsunuz ?
 • Tüm bu işlemler için ne kadar zaman harcıyorsunuz ?
Bu soruların tamamına ve çok daha fazlasına Resto PDKS programı ile sahip olabilirsiniz.

Genel Özellikleri: 
 • Kolay - Kullanıcı dostu arayüz
 • Esnek - Her sektöre özel modül
 • Sağlam - MS SQL Veri tabanı
 • Güvenli - Kullanıcı bazlı erişim hakları, kapalı network çalışabilme.
 • Erişilebilirlik - Web tabanlı hizmetler, masaüstü, mobil
 • Entegre - API desteği ile birçok programa kolay entegrasyon
 • Güçlü - Report destekli esnek raporlar

PDKS Programı İle: 
PDKS sistemi içerisinde personelinizin işe giriş çıkışına dayanan her türlü hesaplamayı yapmak mümkündür. PDKS yazılımıyla personelinizin işe devam süresi, mesaileri, vardiyaları, izinleri, devam kontrolü, geç gelme yada mola sürelerini kontrol altında bulundurabilir ve buna dayalı maaş hesaplaması yapabilirsiniz.
RestoPOS Personel Devam Kontol Sistemi (PDKS): 
PDKS "Personel devam kontrol sistemi" personelin belirlenen kontrol noktalarından giriş çıkışlarının PDKS cihazları ile zaman damgalı olarak kayıt altına alınması ile başlar. Bu kayıtlar online olarak PKDS programı'na iletilmesi analiz edilmesi ve analiz sonucunda hazırlanan raporlama, raporların insan kaynakları, finans programlarına aktarılması sürecinin tamamına PDKS sistemi denilmektedir.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 1
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 2
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
0850 247 07 34
info@abmorgroup.com

Kurumsal

Çözümlerimiz

Ürünlerimiz

Hizmetlerimiz