0850 247 07 34
info@abmorgroup.com
Uyumlu Sektörler
RestoPOS
 
Restoran / Alakart
Masa sistemi, alakart sistemi ile çalışan restoran işletmelerinin tüm işletme ve yönetim faaliyetlerinin Resto üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca bir işletme içinde birden farklı modüller kullanılarak performans artışı sağlanmaktadır. El terminali ile sipariş toplama, kiosk uygulaması veya sadece kasa üzerinden takip sistemi uygulanabilmektedir. Farklı bölüm yada salonlara göre farklı fiyat uygulaması gerçekleştirilebilir. Masa takip sisteminin yanında FastFood (Hızlı satış sistemi) ve paket sistemi takibi gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetini artırabilmek için müşteri kart uygulaması, Happy Hours gibi promosyonlar uygulanabilmektedir. Reçelendirme sistemi ile işletmenin anlık maliyet hesabı yapılarak takip edilebilmektedir.  
XX Bina Projesi
YY Bina Projesi
ZZ Bina Projesi
TT Bina Projesi
OMR Projesi
AA Yapı Projesi
Resto Restoran Otomasyon Sistemi’nin modüler ve esnek yapısı ile çok geniş yelpazedeki konuk ağırlama veya satış noktası olarak çalışan işletmelere uyarlanabilmektedir.  Resto’nun modüller özelliği sayesinde işletmeler kendi yapılarına göre sadece ihtiyaç duydukları modüllerini etkin bir şekilde kullanabilmektedir.  Merkezi Yönetim Sistemi ile etkin bir şube yönetim takip ve tek merkezden yönetim sistemi ile tüm noktalarda takip sistemini sağlamaktadır. Ayrıca Franchise takip sisteminde kendi alanında bir ilke imza atmıştır.Pastane-Fırın-Unlu Mamuller
Bu tür işletmeler genellikle barkod okuyucu ve terazili (tartılı) ürünler satmaktadır. Teraziden alınacak barkod çıktısı ile kolaylıkla satış yapabileceğiniz gibi, ekranlı terazilerde program teraziye kurula bilinmektedir. Böylelikle barkod çıktısı almadan, sadece ekrana dokunarak müşteri hesabına satış aktarabilirsiniz. Sitem aynı anda 8 müşterinin hesabını ayrı ayrı takip edebilmekte, en yoğun dönemde dahi karışıklık olmadan işlemlerinizi yapmaya olanak tanımaktadır. Sık kullanılan ürünler bölümü sayesinde işletmede en çok satılan ürünler tanımlayabiir, böylelikle satışlarınızı hızlandırabilirsiniz. 
 

Fast Food / Self Servis
Hızlı satış sistemi ile çalışan ve işletmelerin takip sistemini gerçekleştirir. Sistem genel olarak bir Pos sistemi (Kasada yer alan bilgisayar ) ve bir adet sipariş yazıcısından oluşmaktadır. Çalışma şekline göre sisteme üretim noktalarına yazıcı konularak dahil edilebilir. Ayrıca numara takip sistemi ile hazır olan sipariş pano üzerinden müşterilere duyurulabilmektedir.  FastFood işlemlerinde hız çok önemli olduğu için grup satış sistemi oluşturulmuştur. Tek tuş ile ürün grupları satılabilmektedir. (Örneğin Hamburger + Meşrubat + Tatlı ) Müşteri kart takip sistemi ve paket takip sistemi de kullanılabilmektedir.
 
 
Cafe / Bistro 
Cafe ve bistro tarzı çalışan işletmelerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Garson satışları el terminali veya kiosk üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Çeşni sistemi ile ürünlerin ayrıntıları fiyatlandırılıp ürün kalabalığı ortadan kalkmaktadır. Örneğin (Pizza ile mantarlı Pizza arasında bir fiyat farkı var ayreten Mantarlı pizza tanımlamak yerine Mantarlı çeşnisine bir fiyat tanımlanıp böylelikle ürünü istediğiniz fiyat üzerinden satışı gerçekleşebilir.). Özellikle barlarda birden fazla fiyat uygulamasıda oluşturulabilinmektedir. Böylelikle işletme aynı ürünü müşteri veya konum durumuna göre farklı fiyatlandırabilmekte ve satışını yapabilmektedir. 
 
Bar / Gece Club / Eğlence Mekanları
Genellikle gece çalışan bu tür işletmeler, çok kısa zamanda yoğun satışlar yapmak zorundadır. Programın hızlı sipariş girişi sayesnde tüm işlemler sorunsuz yerine getirilmektedir. El terminali ile satış sistemi genellikle tercih edilmekte olan bu sektörde, onlarca el terminali hatasız sipariş girebilmektedir. Ayrıca sistem o güne özel farklı fiyatlardan satış yapma özzeliğine sahiptir. Dolayısı ile işletmeler, istediği fiyat senaryolarını kolaylıkla yürütebilmektedir. Rezervasyon özelliği ile müşterilerinize yer ayırma özzeliğide artı bir özellik olarak öne çıkmaktadır.

 
 
 
 
Plaj / Beach Club 
Normal satış sistemi haricinde, ön ödemeli satış sistemi bulanan programda; gelen müşterinize önceden alınan nakit veya kredi kartı miktarları, işletme kartlarınıza yüklenerek müşterilerinize verilir. İşletme içerisinde harcamalar bu kartlar sayesinde yapılır. Böylelikle nakit hareketliliği işletme içerisinde kesilerek, kaçak, hata vb. açıkların önüne geçmiş olursunuz. Genellikle el terminalleri ile yapılan bu işlemler sayesinde müşterilerinize hızlı zamanda siparişlerini teslim ederek, hem satışınızı arttırabilir hemde oluşabilecek memnuniyetsizliğin önüne geçebilirsiniz.
 
Kantin ve Yemekhane 
Okul kantinleri ve yemekhaneleri işleyişine göre düzenlenen modülümüz ile tüm beklentileri karşılamaktadır. Fast Food veya masa satış sistemleri sorunsuz kullanabileceği gibi, sistem barkodlu ürünleride kolaylıkla hızlı bir şekilde satışını yapabilmektedir.  Özellikle yemekhanelerde kullanılan bir günde sadece bir yemek yeme hakkı veya 2 vb. hakkları takip edebilirsiniz. Fazla giriş olduğunda onay vermeyen kontrol mekanizmasıda mevcuttur. Gün sonu yemekhane giriş ve yeme oranı raporlarını alabilmektedir. Üye kartlarına tanımlanan limit, para veya puan sayesinde ayrıca satışlar yapabilmektedir. Bir çok sosyal tesis, resmi kurum ve öğrenci yemekhaneleri bu modülü sorunsuz kullanmaktadırlar.
 
Kuruyemiş / Kasap / Şarküteri
Kuruyemiş, Şarküteri sektöründe yeni nesil bir çözüm olarak geliştirilmiştir. Tartılı ürün satışlarının online olarak sisteme dahil edilmesi ve kasa üzerinden takibini gerçekleştirir. Sistem terazilerdeki satış bilgilerinin anlık olarak kasadaki bilgisayara atılmasını sağlamaktadır. Ayrıca özellikle birden fazla şubesi olan işletmeler için ürün ve fiyat güncelleştirmeleri anlıktır. Örneğin 40 şube ve ortalama her şubede 2 veya 3 adet terazi olan bir işletmenin fiyat değişikliği güncellemesi sisteme bağlı kasa ve terazilerde internet hızına bağlı olarak ortalama 2 dakika içinde tamamlanmaktadır. Ayrıca sistem üzerinden barkotlu ve barkotsuz ürün satışı, veresiye işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.     
 
 
Butik Market / Shop Mağaza
Orta ölçekli market, Büfe ve özellikle siteler içinde yer alan ve paket servisi yapan marketler, shop mağazalar, otel için işletmeler için geliştirilmiştir. Barkotlu satış sistemi, ürün özelliğine göre kategorileme (cins, renk, çeşit, renk, beden vb.) ve isteğe bağlı olarak paket servisi olarak çalışmaktadır. Bu tür işletmelerin tüm işlemlerini karşılayan sistem, özellikle uzaktan izleme ve kontrol edebilme imkanı ile öne çıkmaktadır. Sistem arka ofis kısmında modüler olarak muhasebe programımıza bağlı olabileceği gibi online Logo, Netsis veya Mikro muhasebe programları ile de çalışmaktadır.    
 
Paket Servis
Paket takibi ile çalışan işletmelerde vazgeçilmez bir çözümdür. Caller ID özelliği sayesinde sistem aynı anda 2, 4 veya 6 hat üzerinden gelen telefon bilgisini çözümleyerek müşteri kaydının otomatik olarak bulunmasını ve en son vermiş olduğu siparişlerin görüntülenmesini sağlar. Ayrıca kurye sistemi ile kuryelerin günlük performansları takip edilmektedir. Paket sisteminde bir CallerID cihazını aynı anda birden fazla bilgisayar kullanabilmektedir. Sistemin merkezi paket sistemine (CallCenter) ve merkezi müşteri takip sistemi (MyCRM) alt yapısı uygundur. Paket Servis işlemlerinde kulanılan, paket servis teslimi kurye tahsilat, vardiya sonu toplu kurye tahsilat, ön peşinatlı kurye takip sistemleri gibi senaryolarında çalılabilmektedir.
 
Call Center 
Zincir işletmelerin tek bir merkez üzerinden aynı şehirde veya başka şehirlerdeki şubelerine paket siparişi verebilmelerini ve takip edebilmelerini sağlamaktadır. CallCenter sistemi sayesinde merkezi müşteri kayıtları şube bazlı paket satışları gibi bir sürü rapor alınabilmektedir. Ayrıca sisteme kayıtlı olan müşterilere bilgilendirme, promosyon ve özel günlerde SMS gönderilmesi sağlanmaktadır. Sistem üzerine alınan siparişler RestoCELL aracılığı ile ilgili şubede yer alan Resto programına iletilmekte ve ilgili sipariş yazıcılarından siparişlerin çıkması sağlanmaktadır
 
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 1
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 2
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
0850 247 07 34
info@abmorgroup.com

Kurumsal

Çözümlerimiz

Ürünlerimiz

Hizmetlerimiz